O NAS

Spółdzielnia jest naszą wyłączną własnością,
dlatego my jako nieliczni pośrednicy ubezpieczeniowi
pracujemy u siebie
i dla rozwoju naszej spółdzielczej społeczności

Nasza historia

Istniejemy od XI 2017 roku.
Powstaliśmy jako Spółdzielnia, innowacyjne rozwiązanie na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego. Nasza Spółdzielnia jest autonomicznym zrzeszeniem osób, które zjednoczyły się dobrowolnie w celu zaspokojenia swoich wspólnych aspiracji i potrzeb ekonomicznych, potrzeb społecznych i kulturalnych, poprzez współposiadane i demokratycznie kontrolowane przedsiębiorstwo.

Podczas tworzenia Spółdzielni jako nowoczesnej multiagencji, zawsze mieliśmy na uwadze, że jest naszą własnością. Pracujemy na siebie, dla siebie i co najważniejsze u siebie. Powoduje to wśród Nas większą mobilizację, odpowiedzialność i zdeterminowanie by osiągnąć sukces.

Posiadamy grono specjalistów z zakresu oferowania i sprzedaży produktów ubezpieczeniowych majątkowych i życiowych.

Nasi pośrednicy posiadają uprawnienia wymagane Ustawą o dystrybucji ubezpieczeń mając przy tym wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń.

W okresie naszej pięcioletniej działalności wiodące Towarzystwa Ubezpieczeniowe doceniły naszą koncepcję rozwoju biznesu, podpisując z nami umowy o współpracy, wprowadzając różne systemy motywacyjne, konkursy, akcje sprzedażowe i działania wspierające naszą działalność.

Ogólnopolska Spółdzielnia Agencyjna „OSA” jest multiagencją w pełni współpracującą z Zakładami Ubezpieczeń, dystrybutorami ubezpieczeń oraz agentami i pośrednikami. W Naszej Spółdzielni obowiązuje pełna transparentność we wszystkich zakresach działania.

Tworzymy dostosowane do potrzeb Klienta oferty ubezpieczeniowe, przeprowadzamy porównanie ostatecznych ofert zakładów ubezpieczeniowych proponując Klientowi najkorzystniejszą ofertę w celu zaspokojenia jego potrzeb, spełniając również w pełni wymogi nowej ustawy o dystrybucji ubezpieczeń w formie elektronicznego archiwum APK.

Dlaczego spółdzielnia?

Wierzymy ze idee formy prawnej spółdzielni jak i ich osadzenie w prawie spółdzielczym doskonale nadają się na prowadzenie działalności multiagencji w tej właśnie formie.

Kilka istotnych kwestii dot. spółdzielni.

Zgodnie z definicją spółdzielnia jest autonomicznym zrzeszeniem osób, które zjednoczyły się dobrowolnie w celu zaspokojenia swoich wspólnych aspiracji i potrzeb ekonomicznych, społecznych i kulturalnych poprzez współposiadane i demokratycznie kontrolowane przedsiębiorstwo.

Ogólnopolska Spółdzielnia
Agencyjna “OSA”

ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk

Email

kontakt@spoldzielnia-osa.pl